logo

Wróżka Swietłana

Specjalizacja:

Karty Tarota,
Numerologia,
Astrologia,
Ochrona przed negatywnymi energiami,
Kontakt bezpośredni z wróżką
Połączenie krajowe:
Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub z komórki na numer:
708 677 736i podaj nr wewnętrzny 3030
Koszt połączenia: 4,25 zł/min
Regulamin usługi
Kontakt z wróżką przez SMS-a:
Wyślij SMS o treści:
EZW.SWIETLANA.Twoje pytaniena numer 73601
Koszt: 3,69zł/sms
Regulamin usługi
Wróżba na e-mail (dostępna z dowolnego kraju)

Koszt wróżby to 29 zł, w cenie otrzymujesz pakiet 3 maili od wróżki (główna odpowiedź na zadane pytania oraz 2 maile w których możesz dopytać o szczegóły). Wykupując jedną wróżbę możesz zadać maksymalnie 4 pytania.

Posługuje się Tarotem, oraz numerologią, aby dać ludziom odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Bardzo łatwo jest w życiu zbłądzić, nieraz nie wiemy, którą drogą iść, co wybrać, aby w konsekwencji stać się szczęśliwym. Tarot pomaga znaleźć odpowiedzi na te pytania. Karty są drogowskazem, aczkolwiek nie można kierować się tylko nimi. Pamiętajmy aby nie popaść w fobię. Czasem odmawiam ludziom wróżby, wyczuwając, iż może ona na nich wpłynąć niekorzystnie, tzn. zinterpretują oni ją w taki sposób, że każde swe działania będą jej przyporządkowywać. Staliby się wtedy niewolnikami tej wróżby. Do wszystkiego trzeba mieć dystans. Tarot wskazuje optymalną drogę, jednak nie zrobi niczego za Was. Dlatego największym błędem po usłyszeniu pozytywnej prognozy jest spoczęcie na laurach i spokojne czekanie na spełnienie przepowiedni.

Jeśli masz dylematy dotyczące jakiejś decyzji, chcesz dowiedzieć się więcej o swym związku, jak również zapytać o pracę, finanse, miłość, zapraszam serdecznie.

Przy mnie nie musisz obawiać się mówić o rzeczach, które Cię krępują. Nikogo nie osądzam, uważam że Bóg kocha wszystkich, bez względu na wyznanie, kolor skóry, czy orientację seksualną. Jeśli zdarzyło Ci się popełnić duży błąd, możesz mi o tym powiedzieć, na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Pamiętajmy, że wgląd w przyszłość ma dodawać nam sił do tego, byśmy żyli według własnego upodobania.

Opinie klientów

zena
(2016-07-07 16:09:17)
Dostałam szybką odpowiedź, własnie na to liczyłam. Nie lubię sztucznego przedłużania.
kaska
(2016-06-04 12:08:37)
Prawidłowa ocena, dziękuję za udzielenie porady i wysłanie pozytywnej energii. Myslę że niedługo znów się usłyszymy.
zoska
(2016-04-30 08:43:21)
Szacunek za cierpliwość, uprzejmość i dogłębną analizę sytuacji. Widać że podchodzi Pani poważnie do każdego człowieka.
Agnieszka
(2016-02-27 23:45:35)
Kiedy usłyszałam wróżbę, aż mnie zamurowało. Byłam w takim miejscu, iż nie liczyłam na zbyt wiele od życia, tymczasem według Pani wiele spraw miało odmienić się na lepsze. Pomyślałam, sobie, że to kolejna bajkopisarka, która dużo obiecuje. Ale… rzeczywiście w krótkim czasie wszystko zaczęło mi się układać. I poznałam obiecaną miłość życia. Jestem teraz prze szczęśliwa!!!! Dlatego będą Panią polecać i sama w odpowiednim czasie jeszcze skorzystam.
aska
(2015-09-07 12:45:23)
Naprawdę ma Pani dar. Dar pokazania człowiekowi więcej wyjść z danej sytuacji. Zrobiłam tak jak Pani radziła i jak się okazało to był świetny ruch!!
szczesciara
(2015-08-06 13:56:34)
Niesamowita wróżka, która regularnie wspiera mnie swymi radami. Dzięki za to, że jesteś ze mną i mogę na Ciebie liczyć.
Radek
(2015-07-04 19:28:37)
To nie tylko wróżka, ale także psycholog!! I to taki z prawdziwego zdarzenia. Przez krótką rozmowę potrafiła przekonac mnie, abym w końcu zabrał się za siebie! Dodatkowo wrózba na zadane przez mnie pytanie sprawdziła się. Dała Mi Pani impuls do życia.
Nakija
(2014-09-02 18:26:43)
Mogę tylko bić pokłony wobec Pani. Rozmowa dodała mi energii do działania. Nie wiem co ma Pani w sobie, ale to jest niesamowite.

Prześlij swoją opinię na temat wróżbity »

  1. Ocena (1-6)