logo

Wróżka Hantari

Specjalizacja:

Karty Tarota,
Numerologia,
Astrologia,
Kontakt bezpośredni z wróżką
Połączenie krajowe:
Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub z komórki na numer:
708 677 736i podaj nr wewnętrzny 3028
Koszt połączenia: 4,25 zł/min
Regulamin usługi
Kontakt z wróżką przez SMS-a:
Wyślij SMS o treści:
EZW.HANTARI.Twoje pytaniena numer 73601
Koszt: 3,69zł/sms
Regulamin usługi
Wróżba na e-mail (dostępna z dowolnego kraju)

Koszt wróżby to 29 zł, w cenie otrzymujesz pakiet 3 maili od wróżki (główna odpowiedź na zadane pytania oraz 2 maile w których możesz dopytać o szczegóły). Wykupując jedną wróżbę możesz zadać maksymalnie 4 pytania.

Moje życie obfitowało w różne wydarzenia, których nikomu nie życzę. Wiem co to znaczy być na dnie, kiedy każdy dzień jest męką. Jednak to właśnie te wydarzenia spowodowały, iż zainteresowałam się ezoteryką. Poszukując wyjścia z marazmu, zaczęłam czytać książki na ten temat. Na początku myślałam, że są naciągane, jednak z biegiem czasu zmieniłam punkt widzenia.

Pamiętam moje początki z numerologią. Nie wierząc w to zbytnio, zaczęłam obliczać jakimi liczbami są moi znajomi. Następni porównywać ich charakter do opisu tych liczb. Jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy większość okazywało się prawdą… Potem już wszystko się jakoś potoczyło. Zamiast użalać się nad swoimi problemami, narzekać na zły los, skupiłam się na poszerzaniu wiedzy ze swego hobby, jakim stała się ezoteryka. W końcu pojęłam, na czym to wszystko polega. Wszystko wokół nas jest energią. Kiedy nauczyłam się przyciągać pozytywne wydarzenia, moje życie zmieniło się. Odnalazłam w życiu szczęście i pragnę teraz pomagać innym.

Dzięki wróżbom dowiesz się co Cię czeka, i co ważniejsze - jak wybrnąć z trudnych sytuacji. Tarot naprawdę pomaga. Ostrzega i kieruje. Trzeba tylko umieć odpowiednio interpretować.

Numerologia powie dużo o Tobie, o dziedzinach w jakich masz szansę się odnaleźć, jak również dopasowaniu z partnerem. Niekiedy w związkach zdarzają się kłótnie, o naprawdę błahe rzeczy. Kiedy już emocje opadają, partnerzy aż dziwią się dlaczego tak na siebie wybuchli. Gdyby zapoznali się z numerologią, poznali lepiej samych siebie, na pewno wykazywaliby także większe zrozumienie dla siebie nawzajem. Wiedzieliby jakie są czułe punkty drugiej osoby, czego należy unikać, i w jaki sposób pracować nad związkiem.

Aczkolwiek są tacy, którzy w to nie wierzą. Ich sprawa, zwróć uwagę, że Ci którzy udają takich niezniszczalnych, twardo stąpających po ziemi, nawet nie wiedzą na czym polega prawdziwe szczęście.Lata kierowania się tylko i wyłącznie chłodną logiką, odebrały im umiejętność odczuwania głębszych emocji. To właśnie tacy ludzie ranią swoich bliskich, nie zauważają własnych wad. Lecz zamiast zastanowić się nad sobą, wciąż są przekonani o własnej nieomylności. I nazywają wierzących w świat pozamaterialny pomylonymi. Czy to aby czasem oni nie są pomyleni? Moim zdaniem tak. Życie nie polega tylko na tym, żeby żyć i nic nie czuć.Rozwój duchowy jest bardzo ważny. A pomaganie innym cieszy bardziej od pieniędzy. Jeśli nie wierzysz sam spróbuj i zobacz.

Opinie klientów

Ania1988
(2016-07-06 07:10:57)
Świetna wróżka z którą rozmawiałam drugi raz i na pewno zadzwonię w przyszłości po raz kolejny... z pierwszej wróżby prawie wszystko się sprawdziło... serdecznie polecam. Pozdrawiam Anna
sexilaska
(2016-05-07 22:28:06)
Myślę, że bardzo dobrze odczytała pani osobę o którą pytałam, i dziękuje za ostrzeżenie, szkoda tylko że rozmowa się przerwała, ale jest ok.
Dolores
(2016-01-21 23:00:47)
Trafiłam do Pani dzięki pochlebnym komentarzom na interii. Odgadła Pani wiele szczegółów z mojego życia. Wróżba też juz się częściowo sprawdziła...
Joasia
(2015-11-04 10:28:04)
Pani głos działa na mnie kojąco, a rady pozwalają jakoś ogarnoć to moje życie.
muzykantka
(2015-10-09 11:13:34)
Jest Pani perfekcjonistką, i to w dodatku przesympatyczną! Oczywiście celująca ocena i polecam Panią innym.
breszek
(2015-06-07 17:21:29)
Anioł w ludzkiej skórze.
ewwws
(2015-04-02 23:06:04)
Często dzwonie do Pani, gdyż rozmowa jest bardzo miła, zawsze wspiera mnie na duchu i co najważniejsze jej wróżby się sprawdzaja.Polecam ja każdemu, kto chce dowiedziec się cos wiecej o przyszłości.
Mirinda
(2014-10-01 14:56:23)
Ma Pani niesamowicie rozwiniętą intuicję. I to bez dwóch zdań.Rozmawiałem z wieloma wróżkami i nie przekonały mnie one nawet w części tak jak Pani.Dlatego polecam i na pewno jeszcze niejednokrotnie zadzwonię.
Jowita
(2014-09-29 13:46:28)
Rzeczowo i na temat, bez zbędnego słodzenia. Pozostaje mi tylko podziękować. Czuje się usatysfakcjonowana.
Maria
(2014-09-23 19:26:44)
Krótko, zwięźle i na temat.

Prześlij swoją opinię na temat wróżbity »

  1. Ocena (1-6)