logo

Wróżka Olga

Specjalizacja:

Karty Tarota,
Afirmacje,
Karty Klasyczne,
Kontakt bezpośredni z wróżką
Połączenie krajowe:
Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub z komórki na numer:
708 677 736i podaj nr wewnętrzny 3024
Koszt połączenia: 4,25 zł/min
Regulamin usługi
Kontakt z wróżką przez SMS-a:
Wyślij SMS o treści:
EZW.OLGA.Twoje pytanie na numer 73601
Koszt: 3,69zł/sms
Regulamin usługi
Wróżba na e-mail (dostępna z dowolnego kraju)

Koszt wróżby to 29 zł, w cenie otrzymujesz pakiet 3 maili od wróżki (główna odpowiedź na zadane pytania oraz 2 maile w których możesz dopytać o szczegóły). Wykupując jedną wróżbę możesz zadać maksymalnie 4 pytania.

Nazywam się Olga. Kiedy parę lat temu zainteresowałam się kartami Tarota, nie zdawałam sobie jeszcze sprawy, że aż tak mnie wciągną. W tej chwili się z nimi nie rozstaje. Początkowo pomagałam osobom w moim najbliższym otoczeniu, następnie krąg tych osób się rozszerzył, gdyż jedni znajomych przyprowadzali następnych. Nie uważam się za człowieka wyjątkowego, wcale nie posiadam niewytłumaczalnych zdolności, mimo tego dzięki kartom potrafię przewidywać pewne wydarzenia. Pewność siebie połączona z pokorą, pozwoliły przekonać mi karty do siebie. One chcą za mną współpracować, zaś przez lata praktyki, nauczyłam się je właściwie interpretować. Nie wmawiam nikomu, że Tarot jest jedyną wyrocznią od której nie ma odwołania. Do celu można dojść prostą drogą, jak również wyboistą i pełną przeszkód. Dzięki kartom możemy znaleźć rozwiązanie niektórych sytuacji, zaoszczędzić sobie cierpienia i czasu. Nie zapominajmy jednak , że jesteśmy obdarzeni wolną wolą i sami o sobie decydujemy.

Opinie klientów

Janina
(2016-06-06 07:26:23)
Dziękuję za wróżbę, sprawdziła się w 90%, tak więc jestem zadowolona.
agulec
(2015-10-05 18:13:10)
Nie wiem jak Pani to robi, że ma tak celne spostrzeżenia, ale naprawdę ogromny szacunek. Nie będę ukrywać, że wpłynęła Pani na me życie. I to zdecydowanie pozytywnie. Pozdrawiam.
Aluska
(2014-10-02 12:04:36)
Osoba uczciwa i inteligentna. I potrafi doradzić, co pomogło mi przejść gorszy okres.

Prześlij swoją opinię na temat wróżbity »

  1. Ocena (1-6)