logo

Wróżka Monika

Specjalizacja:

Karty Anielskie,
Karty Tarota,
Jasnowidzenie,
Uzdrawianie energetyczne,
Ochrona przed negatywnymi energiami,
Kontakt bezpośredni z wróżką
Połączenie krajowe:
Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub z komórki na numer:
708 677 736i podaj nr wewnętrzny 3022
Koszt połączenia: 4,25 zł/min
Regulamin usługi
Kontakt z wróżką przez SMS-a:
Wyślij SMS o treści:
EZW.MONIKA.Twoje pytaniena numer 73601
Koszt: 3,69zł/sms
Regulamin usługi
Wróżba na e-mail (dostępna z dowolnego kraju)

Koszt wróżby to 29 zł, w cenie otrzymujesz pakiet 3 maili od wróżki (główna odpowiedź na zadane pytania oraz 2 maile w których możesz dopytać o szczegóły). Wykupując jedną wróżbę możesz zadać maksymalnie 4 pytania.

Talent do wróżenia można odziedziczyć. Można także poprzez bolesne doświadczenia odnaleźć w sobie moc. Tak było ze mną. Każdy, kto przeżywał gorsze chwile w życiu, wie, że w takim okresie jesteśmy bardzo wrażliwi, i dostrzegamy więcej niż przeciętny człowiek. Oczywiście ma to wiele minusów, gdyż ciężko jest sobie poradzić z niektórymi sytuacjami. Będąc w depresji znalazłam odpowiedź na wiele nurtujących pytań. Pojęłam, że prawda jest we mnie, muszę nauczyć się tylko z niej korzystać.

I tak samo jest, jeśli chodzi o Ciebie. Uwierz, że możesz wszystko, aczkolwiek najprawdopodobniej ciężko jest Ci dotrzeć do sedna sprawy. Jeśli nie potrafisz poradzić sobie z niektórymi problemami, doskonale trafiłeś/aś. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zmienić Twe podejście.

Lęk, niepewność, zwątpienie w siebie, sprawiają, że nie potrafisz cieszyć się pełnią życia. Niektórzy przez całe życie walczą ze swoimi słabościami i nie udaje im się ich pokonać. Dlatego pozwól sobie pomóc.

Nie twierdzę, że jedna rozmowa wszystko zmieni. Aczkolwiek pokażę Ci drogę wyjścia z kłopotliwych sytuacji. Pomogę przezwyciężyć okoliczności nie pozwalające rozwinąć się i kroczyć drogą zwycięstwa.

Moje główne dziedziny to Tarot i karty anielskie. Posiadam również dar jasnowidzenia. Pomagałam odnaleźć zaginionych ludzi i dobra materialne. Ponadto zajmuje się naturalnymi terapiami uzdrawiającymi ciało, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.

Opinie klientów

kazimierz
(2016-07-09 14:07:40)
Od razu przez telefon poczułem, że wkłada Pani całe serce w rozmowe ze mna. Poczułem, że w koncu ktoś chce mi pomóc w problemach. I rzeczywiście pomoglo. Wielkie dzieki.
doswia
(2016-05-06 19:43:37)
Rozjaśniła mi Pani sytuację. Ułożyłam sobie w głowie pewne sprawy. Dzięki za pomoc.
walczaca
(2016-04-02 13:16:39)
Rozmawiając, czułam się jakbym rozmawiała z przyjaciółką. Ma Pani dobre serce i umie analizować karty.
Marusia
(2016-01-01 11:05:40)
Korzystałam już z wielu wróżbitek, ale żadna nie miała jeszcze tak trafnej analizy. Jestem nastawiona do wszystkiego sceptycznie i sama nie wiem czy to przypadek to intuicja, ale póki co ocena celująca.
markowski
(2015-11-30 19:14:09)
Jest Pani dla mnie jedyną wróżką której szczerze ufam. Korzystając z porad innych miałem wrażenie, że chcą mnie wykorzystać. U Pani było inaczej. Żadnego przedłużania, po prostu wróżba, udzielenie dobrych rad i dużo empatii w głosie. Dzieki.
szesc
(2015-09-25 09:15:13)
Nigdy się na Pani nie zawiodłam. Za każdym razem dzięki Pani pomocy wychodziłam z dołka.

Prześlij swoją opinię na temat wróżbity »

  1. Ocena (1-6)