logo

Wróżbita Włodzimierz

Specjalizacja:

Karty Tarota,
Numerologia,
Runy,
Astrologia,
Jasnowidzenie,
Kontakt bezpośredni z wróżbitą
Kontakt z wróżbitą przez SMS-a:
Wyślij SMS o treści:
EZW.WLODZIMIERZ.Twoje pytaniena numer 73601
Koszt: 3,69zł/sms
Regulamin usługi
Wróżba na e-mail (dostępna z dowolnego kraju)

Koszt wróżby to 29 zł, w cenie otrzymujesz pakiet 3 maili od wróżbity (główna odpowiedź na zadane pytania oraz 2 maile w których możesz dopytać o szczegóły). Wykupując jedną wróżbę możesz zadać maksymalnie 4 pytania.

Rozwój duchowy jest czymś niezwykłym. Warto podążać tą ścieżką, gdyż dzięki temu będziecie widzieć, i wiedzieć znaczniej więcej, aniżeli zwykły człowiek, który podąża tylko za dobrami materialnymi. Szczerze mówiąc, kiedyś też taki byłem. To znaczy, liczyło się dla mnie przede wszystkim to, żeby mieć pieniądze, bawić się, i żyć z dnia na dzień. Jednak pewne wydarzenie z mojego życia sprawiły, że stałem się innym człowiekiem. Zacząłem studiować książki z dziedziny ezoteryki, filozofii wschodu, parapsychologii. Z czasem zacząłem wszystko sobie układać w głowie. Zrozumiałem, że obok świata materialnego jest drugi świat, którego nie widzimy. Kto nie wierzy, mogę podać mu bardzo prosty przykład. Czy do czasu wymyślenia mikroskopu można było zobaczyć bakterie? Oczywiście nie, gdyż są za małe, by je zobaczyć gołym okiem. Jednak to że czegoś nie widzimy, wcale nie oznacza, że to nie istnieje. Podobnie jest z bytami pozamaterialnymi. One istnieją, chociaż ich nie widzimy. Człowiek empatyczny, z otwartym umysłem i dobrym sercem jest w stanie kontaktować się z nimi. Taka jest prawda, czy ktoś chce czy nie. Sceptyków nie brakuje, aczkolwiek jest mi ich szkoda- mają nudne, materialne życie, opierające się na pogoni za pieniądzem.

Dzięki rozwoju duchowego, nauczyłem się wróżyć i pomagać ludziom w ich problemach. Jeśli więc chcesz poznać swą przyszłość, pragniesz znaleźć rozwiązanie problemu, znajdujesz się pod dobrym adresem. Potrafiłem pomóc w naprawdę ciężkich sytuacjach. Jestem pewny, że mogę pomóc także Tobie.

Od razu zastrzegam, iż jeśli istnienie rzeczy pozamaterialnych jest dla ciebie śmieszne, a wróżby traktujesz jako zwykłą zabawę- nie dzwoń. Jestem uczciwy, odnoszę się z szacunkiem do drugiego człowieka i tego samego wymagam.

Dzięki pokorze i wytrwałości udało mi się posiąść ogromną wiedzę. Dlatego tak bardzo nie lubię, kiedy ktoś lekceważy to co robię.

Prześlij swoją opinię na temat wróżbity »

  1. Ocena (1-6)