logo

Twoje predyspozycje według numerologii

Imię i nazwisko:

Jesteś indywidualistą, pionierem i wykazujesz cechy przywódcze. Nigdy nie grozi Ci degradacja do pozycji poddanego. Jesteś twórczy i oryginalny, znamionuje Cię ogromny głód poznania. Dużą ambicję łączysz z niebywałą determinacją w osiągnięciu celów życiowych. Priorytetem Twojego życia jest samorealizacja. Przeszkody zazwyczaj mobilizują Cię do działania. Przeciwstawiasz się schematom, tworzysz nowe koncepcje i metody. Lubisz się pokazywać i afiszować, oraz za wszelką cenę być w centrum uwagi. Mimo potężnej siły przebicia i wiary we własne możliwości, trudno akceptujesz nawet budującą krytykę. Najważniejsza, abyś pamiętał, że przypisana została Ci rola przywódcy i aby osiągnąć sukces powinieneś postępować zgodnie z zasadami zrozumienia i szlachetności. Twoi najwięksi wrogowie to pośpiech, niecierpliwość i brak zrozumienia.

Najważniejszymi cechami Twego charakteru są takt i dyplomacja. Hasłem przewodnim Twojego życia jest współdziałanie, zatem chętnie pracujesz w grupie. Jesteś wspaniałym pomocnikiem zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. Lojalny i oddany zwykle preferujesz pozostanie w cieniu. Lubisz być niezależny tylko wtedy, gdy funkcja, którą wykonujesz została Ci wcześniej przez kogoś przypisana. Cechuje Cię zamiłowanie do harmonii i klarownych relacji międzyludzkich, dlatego jesteś w stanie pójść na kompromis, aby zachować spokój. Twoja natura jest raczej pacyfistyczna, skłonna bardziej do negocjacji niż walki. Wykazujesz się dużą empatią, przez co zjednujesz sobie ludzi, którzy w trudnych chwilach mogą liczyć na Twoją pomoc. Odznaczasz się również dużą intuicją. Największe sukcesy możesz odnieść w dziedzinie medycyny i psychologii. Musisz zwrócić uwagę na problem braku wiary w siebie oraz trudności w samodzielnym podejmowaniu decyzji. Częściej rozmawiaj o swoich emocjach, a nie tylko wysłuchuj osób trzecich. Gromadzone niepokoje mogą przerodzić się w wybuchy złości, agresji lub wywołać rezygnację.

Jesteś żywym srebrem, emanacją energii. Twoimi atutami są witalność i niespożyte siły życiowe, jak również otwartość i zgodność we współżyciu z przyjaznymi Tobie ludźmi. Bywasz ekscentryczny w sposobie bycia oraz myślenia i jest to jeden z powodów konfliktu z osobami o konserwatywnych poglądach. Cechuje Cię niebywała inteligencja, oraz błyskotliwość. Uczysz się bardzo chętnie i szybko nowych tematów i zagadnień z różnych dziedzin, ale równie często zmieniasz zainteresowania. Wszechstronność umysłu stwarza niekiedy problem w podjęciu ostatecznych decyzji. Żyjesz dniem dzisiejszym nie martwiąc się o jutro. Jesteś wspaniałym oratorem. Posiadasz cięty dowcip i ogromne poczucie humoru. Dystans jaki zachowujesz względem własnej osoby, pozwala Ci śmiać się nawet z samego siebie. Jako osoba oryginalna potrafisz strzec swojej niezależności i wolności osobistej. Nie umiesz żyć bez miłości, gdyż dopiero Twe emocjonalne zaangażowanie powoduje, że czujesz się naprawdę szczęśliwy i w pełni zrealizowany. W miłości bywasz jednak zaborczy, a nawet mściwy. Przywiązujesz dużą wagę do seksu i wiele Twoich związków będzie się na nim opierać. Ludzie o powyższych cechach doskonale spełniają się jako literaci, artyści, aktorzy, architekci, adwokaci, handlowcy. Nie pozwól sobie na próżność lub zatracenia się w krótkotrwałych działaniach. Musisz nauczyć się konsekwencji w realizacji dalekosiężnych planów.

W życiu kierujesz się zasadami równości i sprawiedliwości. Działasz z rozmysłem i logiką. Jesteś praktyczny, obowiązkowy i konsekwentny w dążeniu do wybranego celu. Rzadko ulegasz chwili, a skupiasz się głównie na sprawach, które mogą przynieść Ci długofalowe korzyści. Twoja niezwykła zdolność koncentracji powoduje, że znakomicie spełniasz się w realizacjach pozwalających Ci się skupić na szczególe. Najlepiej czujesz się w zawodach wymagających od Ciebie ciężkiej i żmudnej pracy. Lubisz wyzwania i skomplikowane działania. Jesteś bardzo cierpliwy i potrafisz zachować trzeźwość umysłu nawet wtedy, gdy Twoi współpracownicy są już zmęczeni realizacją długo trwających zadań. Chętnie pracujesz w domu, gdyż to miejsce daje Ci poczucie codziennej stabilizacji. Bardzo starannie dobierasz przyjaciół. Słabymi stronami Twej osobowości może być przesadny upór, skąpstwo, nietolerancja. Często próbujesz narzucać własną wolę otoczeniu, przez co inni mogą czuć się przez Ciebie ograniczani. Sprawdzisz się jako organizator czegoś od podstaw.

Twoje życie i relacje z ludźmi budujesz na fundamencie wolności i niezależności. Jesteś pogodny, dowcipny, pełen entuzjazmu i energii. Pragniesz, aby Twoje życie było pełne przygód. Dlatego podejmujesz wszelkiego rodzaju aktywność. Masz duży temperament, cechuje Cię również zmienność nastrojów, którą często kontrolujesz, dopasowując się do sytuacji. Uwielbiasz żonglować słowem, przez co bywasz duszą towarzystwa. Twe życie będzie obfitowało w nagłe i częste zmiany, podróże i przeprowadzki. Masz w sobie wielki magnetyzm i urok, przez co potrafisz być osobą zmysłową, pełną fantazji i erotyzmu. Na stały związek zdecydujesz się tylko wtedy, gdy druga strona nie będzie Cię ograniczać. Osoby spod tej liczby w pełnie się realizują w zawodach takich jak: aktor, pisarz, językoznawca, dziennikarz, podróżnik, pracownik reklamy.

Najważniejszą wartość w Twoim życiu ma miłość, partnerstwo, dom i rodzina. Jesteś opiekunem otaczającym troską bliskie Ci osoby. Często rezygnujesz ze swoich ideałów dla ludzi których kochasz. Jesteś mądry, tolerancyjny i sprawiedliwy. Wspaniale sprawdzasz się w roli rozjemcy, ponieważ posiadasz zdolność bezstronnego osądu racji obu stron. Masz skłonność do pouczania innych, nawracania i resocjalizowania. Często jednak za bardzo ingerujesz w życie właściwie obcych osób, udzielając im rad, nawet wtedy, jeśli o nie proszą. Pogodną i łagodną naturą przyciągasz do siebie ludzi zagubionych. Niebezpieczeństwo może kryć się w Twej nadopiekuńczości i uzależnieniu od oznak wdzięczności. Zrealizujesz się pracując jako nauczyciel, polityk, kaznodzieja.

Cechuje Cię filozoficzna natura, wyrażająca się w głębokich przemyśleniach i analizie. Przywiązujesz dużą uwagę do wewnętrznych przeżyć i intuicji. Jesteś samotnikiem zachowującym dystans wobec ludzi. Nie korzystasz z dobrych rad udzielanych przez nawet bliskie Ci osoby. Możesz sprawiać wrażenie oschłego i obojętnego, niezdolnego do związku. Cenisz sobie towarzystwo kilku wypróbowanych przyjaciół. Jesteś konserwatywny i perfekcyjny. Posiadasz niespożytą energię seksualną. Nie masz kłopotu z zapewnieniem własnej rodzinie dostatniego pod względem finansowym życia. Brak porozumienia z ludźmi rekompensujesz sobie gromadzeniem różnego rodzaju rzeczy. Pomaga Ci w tym niezależność finansowa. Potrafisz podporządkować życie jednej sprawie, np. pracy naukowej, filozofii, medycynie.

Nigdy nie poznasz ubóstwa. Życie oferuje Ci sławę, władzę i fortunę. Posiadasz zdolności kierownicze i organizacyjne. Jesteś osobą upartą, wytrwałą, nawet gdy czujesz trudności nie dajesz się pokonać. Aby podjąć jakieś działanie musisz silnie się identyfikować z wyznaczonym celem. Znakomicie się sprawdzasz pracując w dużych organizacjach, firmach lub zakładach. Pracujesz wydajnie, ponieważ posiadasz niezwykłą zdolność gospodarowania czasem. Jesteś realistą, twardo stąpasz po ziemi. Twoje zainteresowania nie obejmują sfery duchowej i metafizycznej. Znasz ludzkie słabości, cechuje Cię wyrozumiałość w stosunku do ludzi słabszych i mniej zdolnych. Posiadasz szacunek do starszych i często bazujesz na ich doświadczeniu. Szybko podejmujesz decyzje (zazwyczaj trafne). Preferujesz klarowne związki, nie dopuszczasz niedomówień, gierek oraz zdrady. Jedną z pułapek związaną z Twa naturą jest pracoholizm. Wspaniale sprawdzasz się w zawodach wymagających od Ciebie podejmowania szybkich decyzji, samodzielności i precyzji.

Jesteś osobą skłonną do poświecenia się drugiemu człowiekowi. W życiu kierujesz się bezinteresownością i humanizmem. Przysparza Ci to wielu rozczarowań, ponieważ rzeczywistość kłóci się z Twoim wewnętrznym przekonaniem o ludzkiej dobroci. Twoje cierpienia i odczucia bardzo często stanowią kanwę działalności artystycznej, której się oddajesz. Interesują Cię sztuki plastyczne, literatura, teatr i kino. Poszukujesz w życiu tego co nietypowe, ponad rozumowe, dlatego możesz zainteresować się metafizyką, magia i okultyzmem. Dziewiątki posiadają zdolności parapsychologiczne. Masz również niebywałą intuicję, jednak niekiedy miewasz trudności z realną oceną zaistniałej sytuacji. Bardzo często zaniedbujesz własne sprawy, poświęcając zbyt wiele uwagi innym ludziom. Najpełniej zrealizujesz się w zawodzie wymagającym kontaktu z drugim człowiekiem. Dziewiątki są dobrymi adwokatami, terapeutami, lekarzami.

Taka osoba to właśnie prawdziwa „stara dusza”, ktoś kto jest już bardzo wysoko w hierarchii duchowego rozwoju. Pełni ona rolę przewodników duchowych, ludzie widzą w niej kogoś, kogo warto słuchać i podziwiać. Jest to człowiek obdarzony niezwykłą wrażliwością i empatią. Jedenastki nie są jednak naiwne, ich wrażliwość polega na dostrzeganiu tego, czego inni nie widzą, ludzkich emocji, problemów, ale są też niezwykle silne i stanowcze, gdy sytuacja tego wymaga. Potrafią też dostrzegać wszędzie duchowość, dlatego często zajmują się wróżbiarstwem i astrologią, ich umysły są otwarte na doświadczenia ezoteryczne i magiczne. Miewają też prorocze sny i potrafią przeczuć, co niesie ze sobą przyszłość.Wrażliwość jedenastek pomaga im także dostrzegać piękno otaczającego świata i głęboko je przeżywać. Zostają więc często artystami, dla których to piękno stanowi największą wartość, rozumianą także jako przejaw dobra. W każdym człowieku i w każdej sytuacji potrafią wynaleźć pozytywy, są więc oparciem dla innych. Artystyczne zamiłowania nie sprzyjają sytuacji finansowej, jedenastki podejmują zawody albo związane ze sztuką, albo z niesieniem pomocy innym. Ważna jest dla nich sama praca, poświęcenie się jej, rozwijanie, a nie czerpanie materialnych korzyści. Chętnie wybierają także zawody lekarza, psychologa czy nauczyciela, by móc służyć pomocą innym ludziom.Wszystko, co robią jedenastki jest wykonane perfekcyjnie, są bowiem niezwykle utalentowane i szybko uczą się nowych rzeczy. Oddanie, z jakim poświęcają się wykonywanym obowiązkom sprawia, że nigdy się na nich nikt nie zawiedzie. Osoby te nigdy też się nie poddają, a ich siła, determinacja i optymizm wpływają na innych, którzy chętnie je naśladują. Dzięki temu jedenastki spełniają się właśnie jako mistrzowie i duchowi przewodnicy, intuicyjnie ucząc wiedzy tajemnej o kosmicznej sile i prawie karmy.Duże poparcie innych i ich chęć naśladowania może doprowadzić jedenastkę do egocentryzmu. Stać się ona może zbyt ufna w swoje umiejętności i zbyt pewna swojej wyjątkowości. Może też chcieć piastować władzę i dowodzić nie tylko na polu duchowym, ale pełnić jakieś znaczące funkcje. By tego uniknąć jedenastka zawsze musi pamiętać, że mimo licznych zalet umysłu, nie ma osób nieomylnych, a umiejętność przyznania się do błędu jest niezwykle ważna. Osoby takie mogą też popaść w drugą skrajność i okazać się chorobliwe nieśmiałe, świadome bowiem swoich predyspozycji i roli, którą powinny odgrywać, są sparaliżowane strachem, że zawiodą. Mogą się wtedy zamknąć w sobie i odseparować od innych, czasem uciekając w świat swojej rozbudowanej wyobraźni. Są to jednak przypadki skrajne, z których zdolna jedenastka łatwo może wyjść, by ponownie odzyskać równowagę.W miłości jedenastki są niezwykle szczere i czułe, w czym pomaga im ich wrażliwość i empatia. Tego samego oczekują również od partnerów, czyli zrozumienia, docenienia i czułości. Nie spodziewają się ideału, bo wiedzą, że on nie istnieje, potrafią natomiast dostrzec i wydobyć to, co najlepsze w ukochanej osobie. To partner, na którym można polegać.Planetą jedenastki jest Uran.

Planetą dwudziestkidwójki jest Pluton. Jest to osoba o niespotykanej energii, aktywności i bystrości umysłu, wszystkie te cechy może użyć jednak nie tylko w pozytywny sposób, ale i zły, dlatego tak ważne są inne wartości, którymi będzie się ona kierować w życiu. Energiczność dwudziestkidwójki sprawia, że zawsze jest ona gotowa do działania i pomocy innym, chętnie podejmuje się zajęć, które wymagają wysiłku i ofiarności. Praca w pomaganiu bezdomnym i potrzebującym nie odstrasza ich, ponieważ z natury dwudziestkidwójki są dobre i opiekuńcze. To dobro zostaje w nich nawet wtedy, gdy ulegają złym wpływom i zaczynają, zamiast działać bezinteresownie, próbować bogacić się na swojej pracy. Potrafią stać się wtedy samolubnymi egoistami, jednak fakt, że w głębi serca pozostają dobrzy sprawia, że pogardzają samymi sobą – stają się melancholijni, zamknięci w sobie, nerwowi.Materializm grozi im dlatego, że dwudziestkidwójki z łatwością osiągają sukcesy w pracy i bez problemu mogą osiągnąć także spełnienie finansowe. Są bystrzy i zaradni, w każdym podjętym zawodzie okazują się perfekcjonistami i pną się szybko po stopniach kariery. Ciągle jednak grozi im, że podczas tych sukcesów, zatracą się całkowicie w pracy i zapomną o kontaktach z ludźmi. Mogą stać się pracoholikami, dla których kariera jest ważniejsza niż rodzina i przyjaciele.Dwudziestkadwójka, podobnie jak jedenastka, jest urodzonym przywódcą, jednak nie opiera się tylko na duchowych wartościach, ale na przyziemnych. Twardo stąpa po ziemi, potrafi wszystko doskonale planować. Ludzie podążają za nią, bo mają pewność, że się nie zawiodą. Taka osoba ma z góry obmyślone plany, które stopniowo realizuje. Mówi się o niej, że jest architektem lub budowniczym, właśnie ze względu na talent do planowania i organizowania. Mimo kreatywności najlepiej, gdy nie chwyta się wielu pomysłów, a do końca poświęca się jednemu. O jego skuteczności zaś najdobitniej świadczy ilość współpracujących osób. Spełnienie następuje, kiedy wraz z sukcesem materialnym, idzie humanitaryzm i praca w grupie. Zapewni to dwudziestcedwójce duchowy spokój, przy jednoczesnym wysokim statusie finansowym i radości z posiadanej władzy.Mimo że dwudziestkadwójka gotowa jest do poświęceń dla innych osób, to nie do końca potrafi zrozumieć ich emocje. Wpływać to może negatywnie na związki, kiedy krzywdzić się będzie nieświadomie partnera, zapewniając mu wszystko, co tylko się da, ale nie dostrzegając potrzeby bliskości i zrozumienia. Dwudziestkadwójka ma bowiem skłonności do oschłości i nieumiejętności okazywania uczuć. Konflikt może też pojawić się właśnie w sytuacji, gdy sukces i kariera ciągle okazywać się będą ważniejsze od rodziny.Dwudziestkadwójka, która podąży błędną drogą, czyli skupi się na gromadzeniu pieniędzy i poszerzaniu władzy, zamiast pomagać ludziom, może okazać się tyranem. Nie będą wtedy zwracać uwagi na odczucia innych, tylko ślepo podążać za pieniędzmi. Mogą wykazać skłonności do okrucieństwa i złośliwości, a także do samotności, bo dwudziestkadwójka, która wybierze tę mroczną stronę rozwoju, nikogo nie będzie chciała słuchać, uważając się za lepszą. Dwudziestkidwójki nie powinny więc nigdy zajmować się magią, bo ze swoimi skłonnościami, mogłyby zacząć praktykować czarną magię, a to byłoby niezwykle groźne dla otoczenia, jak i dla nich samych.

Planetą trzydziestkitrójki jest Neptun. Taka osoba chętnie służy pomocą innym, w przeciwieństwie jednak do jedenastki i dwudziestkidwójki, nie wiąże się to z większym planem, ani z przewodnictwem duchowym, ani ziemską władzą. Trzydziestkitrójki są po prostu obdarzone niezwykle rozwiniętym darem empatii. Potrafią wysłuchać, zrozumieć i pocieszyć drugiego człowieka. Rozwinięty system moralny sprawia, ze zawsze kierują się dobrymi uczuciami, dobrem innych, zamiast własnym. Obce są jej zazdrość, zawiść czy egoizm.Są szlachetne, łagodne niczym dzieci i łatwo wybaczają, dlatego też wibrację liczby 33 nazywa się wibracją Chrystusową. Oznacza ona nauczyciela, który swoją pozycję osiąga, nie dążąc do niej, ale zyskując uczniów zachwyconych dobrocią i bezinteresownością. Trzydziestkatrójka realizuje się jako kapłan lub duchowny i na pewno była nim chociaż w jednym z wcieleń. Przyciąga ludzi nie ideami czy czynami, a miłością, którą emanuje. Osoby, które zazwyczaj znajdują się blisko trzydziestkitrójki to melancholicy, ludzie z licznymi problemami, zrozpaczeni, załamani i nie radzący sobie z życiem. Dla takich osób trzydziestkatrójka jest wybawicielem – nie tylko pocieszy, ale pomoże odzyskać równowagę psychiczną i wrócić na właściwą drogę.Trzydziestkatrójka ma też dar rozwiązywania sporów, ważna jest dla niej harmonia i potrafi ją też wprowadzać w relacjach z innymi ludźmi. Nie potrzebuje dowodzić, ale sprawia, że ludzie sami chętnie jej słuchają i zaczynają współpracować.Tym, co sprawia, że człowiek z wibracją liczby 33, osiąga sukces na polu pomocy innym, jest słowo. Dar przemawiania sprawia, że w sercach ludzi ponownie pojawia się nadzieja i wiara na polepszenie. Zdarza się, że trzydziestkatrójka tak ulega poświęceniu wobec innych, że zapomina o przyziemnych sprawach. Potrafi istnieć w sferze marzeń, roztrwaniając wszystkie swoje środki i nie dbając o swoje warunki do życia. Ma skłonność do męczeństwa i umartwiania się. Nie może zapominać, że jako pojedynczy człowiek nie zbawi świata.Jedyną wadą trzydziestkitrójki jest skłonność do pychy. Uwielbiają one pochlebstwa i wyrazy uwielbienia, przez co mogą stać się za bardzo zakochane w sobie. Im więcej mają osób, które za nimi podążają, tym większe prawdopodobieństwo, że zaczną oczekiwać poklasku. Nie zależy im na wartościach materialnych, ale lubią być utwierdzane w tym, że rola jaką pełnią jest istotna. To oczekiwanie komplementów sprawia, że mogą być też łatwo manipulowane, bowiem z ich dobrocią i niewinnością, idzie w parze również naiwność.

Każda kolejna liczb mistrzowska, począwszy od 44, coraz mniej nastawiona jest na innych ludzi. Czterdziestkaczwórka, podobnie jak dwudziestkadwójka, oznacza osobę po prostu skazaną na sukces, jednak w przeciwieństwie do niej, będzie to sukces tylko indywidualny, nie związany z przewodzeniem innym.Osoba z wibracją czterdzieści cztery, jest obdarzona niezwykłym intelektem i umiejętnością odnalezienia się w każdej sytuacji. Błyskotliwa i przedsiębiorcza, szybko uczy się nowych rzeczy i staje się w nich ekspertem. Dzięki temu nigdy nie ma problemów finansowych, bo jej talenty i zaradność zapewniają zawsze dobrą pracę. Zawód czterdziestkiczwórki to jednak nie tylko rozwój pod względem intelektualnym, ale w znacznym stopniu finansowym. Taka osoba ma niezwykłe szczęście do pomnażania majątku. Każda też jej praca związana jest ze znacznymi zyskami. Nie jest złym człowiekiem, ale prace wolontariackie są mu całkowicie obce. Musi mieć świadomość, że jego działania są odpowiednio nagradzane – wysokim stanowiskiem, zarobkami i pochwałami innych.Niewątpliwie na wszystkie te benefity czterdziestkiczwórki całkowicie zasługują, bo mało kto, tak jak one, radzi sobie z powierzonymi zadaniami. Jednak jej wyjątkowość i świadomość tego sprawia, że może się stać ona wyjątkowo zadufana i żądna coraz liczniejszych pochwał i nagród. W swojej pysze potrafi tez być złośliwa i snobistyczna, lekceważąco traktując tych, którzy nie są tak zdolni lub tak majętni jak ona. Nie wyobraża sobie, że sama może być skrytykowana. Czterdziestkaczwórka, która wybiera tę samolubną drogę rozwoju, szybko traci znajomych, bo nie tylko ciągle otwarcie nimi pogardza, ale wychodzi z założenia, że nie są oni jej potrzebni. Dobrobyt materialny może sprawić, że będzie chciała poświęcić życie, tylko i wyłącznie powiększając majątek. Będzie wtedy zgorzkniałym pracoholikiem i snobem.Cterdziestkaczwórka cechuje się też uporem w dążeniu do wyznaczonego celu, nigdy się nie poddaje, a często nawet manipuluje innymi, by zrealizować to, co zamierzyła. Ma bujną wyobraźnię, ale nie wykorzystuje jej do bujania w obłokach i snucia nierealnych marzeń, ale do planowania i tworzenia. Osoba z wibracją 44 często zostaje naukowcem, wynalazcą czy odkrywcą, za jej pośrednictwem powstają nowe przedmioty ułatwiające życie i chociaż sama bezpośrednio nie poświęca się dla innych, to jej działania okazują się niezwykle pomocne i użyteczne. Często jest się więc jej wdzięcznym, ale nie sprawia to, że nawiązuje się z nią bliższa relacja. Niezależnie od swoich czynów pozostaje opanowana, a wręcz chłodna i bardzo zdystansowana względem ludzi.Jak każda posiadaczka starej duszy, osoba związana z liczbą 44 też potrafi poświęcić się dla kogoś, gdy nie popada w negatywne aspekty swojej osobowości, potrafi dbać o innych, jednak zawsze będzie to na drugim miejscu. Jako szef będzie znakomita, doskonale zorganizowana i ambitna, będzie to jednak powodowane głównie własną chęcią sukcesu. By uniknąć przykrości, jakie niesie pójście drogą złych emocji, czterdziestkaczwórka powinna pamiętać o pokorze, a także o Bogu. Uchroni ją to od popadania w samotność i zgorzkniałość.

Osoba z tą wibracją, tak jak i jedenastka i trzydziestkatrójka, wyróżnia się głównie ze względu na talenty duchowe. Jednak tak jak już czterdziestkaczwórka, nie jest najważniejsze dla niej dobro drugiego człowieka. Jej osiągnięcia przyczyniają się oczywiście dla dobra ogółu, ale niejako przy okazji, celem jest bowiem sam osobisty rozwój.55 symbolizuje myślicieli i filozofów, dorobek związany jest więc nie z materią, a ideą i spadkiem intelektualnym. Najważniejszym celem piędziesiątkipiątki jest pogłębianie swojej wiedzy. Osoby z tą wibracją zostają naukowcami i odkrywcami. Cechują się cierpliwością, która pozwala oddawać się pracy naukowej, poświęcając się tylko i wyłącznie jej. Pięćdziesiątkapiątka ma duże plany, jest świadoma swojego intelektualnego potencjału i wie, że osiągnie wiele, jeśli tylko wykazywać się będzie pracowitością. Oczywiście często doprowadza to do pracoholizmu, bo ogarnięcie pragnieniem dokonania czegoś niezwykłego, sprawia, że na codzienne sprawy nie ma już czasu.Nigdy nie towarzyszy im jednak materializm, a przynajmniej nie powinien. Praca, której pięćdziesiątkipiątki oddają się z takim zapałem ma podłoże duchowe – wartości moralne stanowią jej trzon. Nie chce ona się wzbogacić na swoich odkryciach, tylko zapewnić wartościowy spadek dla ludzkości. Kiedy wybierze błędną drogę materialnych korzyści, nigdy nie będzie czuć się szczęśliwa i spełniona, bo jest to całkowitym zaprzeczeniem jej charakteru.Jak prawie każda z liczb mistrzowskich zagrożona jest popadaniem w egocentryzm i snobizm – kiedy są za bardzo chwalone i zbyt pewne swoich talentów, stają się zarozumiałe i z wyższością patrzą na innych. Pięćdziesiątkapiątka by tego uniknąć musi pamiętać o samodyscyplinie. To ona sama nakłada sobie normy, których powinna przestrzegać, jest przecież niezwykle rozwinięta duchowo, więc tylko ona może stworzyć swój świat wartości. Dzięki temu drogą jej spełnienia jest nie tylko nauka, ale i między innymi kapłaństwo.Inną z cech pięćdziesiątkipiątki, która może stać się także jej wadą jest bardzo silna potrzeba samodzielności. Nie znosi ona żadnych ograniczeń i zasad, które ktoś inny próbuje na nią nałożyć. Może to prowadzić do izolowania się, a także buntowania i próbowania działania na szkodę innym. Wtedy też może przestać przestrzegać własnych zasad, co od razu prowadzi na złą drogę realizacji tej wibracji mistrzowskiej.

Wibracja 66 oznacza wolnego ducha, niezwykle inteligentną i twórczą osobę, której nie można jednak w żaden sposób ograniczać. Swoje talenty w pełni ukazuje tylko wtedy, gdy czuje się całkowicie wolna i nieskrępowana zasadami. Wtedy osiąga szczyty swoich możliwości.Zazwyczaj związana jest z działalnością artystyczną, główną jej zaletą jest bowiem wyobraźnia i rozwinięte zalety duchowe, w tym wrażliwość na odczuwania bodźców ze świata. Kiedy sześćdziesiątka szóstka znajduje swoją pasję, nie ma dla niej niczego ważniejszego. Wszystko poświęca temu zajęciu i osiąga w nim oszałamiające rezultaty. W sytuacji, gdy jednak z jakichś powodów ma problem z realizacją według swojego planu lub gdy ktoś chce nią pokierować lub ograniczyć, sześćdziesiątka szóstka pokazuje wszystkie swoje negatywne cechy. Jest wtedy wręcz nieprzewidywalna.O swoją wolność walczy do upadłego, gdy czuje, że jest zagrożona, okazuje się podła, złośliwa i awanturnicza. Nie pozwala nikomu ingerować w jej sprawy, sama podejmuje decyzje i nie dopuści, żeby to się zmieniło. Zdarza się jej jednak zachowanie odwrotne, to ona narzuca, czasem nieświadomie, swój styl bycia i zasady. Nawet nie chcąc tego, uzależni innych od swojej osoby, „zarażając” pasją i energią. Kobiety z tą wibracją mają dar, dzięki któremu mężczyźni są przez nie wręcz przyciągani. Warto więc mieć tego świadomość i nie ulegać ciągłym nadarzającym się romansom.Magnetyczna siła sześćdziesiątki szóstki wynika też z tego, że są one wyjątkowe, realizując się w sztuce zachwycają i wyróżniają się, oczywiście w pozytywny sposób. Otoczone są więc wielbicielami i naśladowcami. Pisany jest im także sukces finansowy, bo rozwój artystyczny może powiązany być także z materialnymi zyskami. Spełnienie następuje wtedy, gdy wszystkie te korzyści są proporcjonalne i idą w parze z wartościami duchowymi.Sześćdziesiątka szóstka jest wrażliwa i empatyczna, niestety czasem aż nadmiernie ulega emocjom. Mogą więc nie tylko być pełne pasji i namiętności, ale i histeryczne i kapryśne. Gdy nasilają się negatywne emocje, popaść mogą w melancholię, by po chwili znowu odmienić skrajnie swój nastrój. Poprawnie rozwijana i pielęgnowana uczuciowość, czyni z sześćdziesiątki szóstki osobę czułą i delikatną, dążącą do założenia rodziny, by móc przelewać na innych swoją miłość. Skupienie się na własnej osobie, pozbawi je natomiast wszystkiego. Nie ma dla niej niczego gorszego niż egoizm, prowadzi on do uzależnienia się od innych, a to jest najgorsze, co spotkać może sześćdziesiątkę szóstkę.

Kolejna z wibracji, która zwiastuje wejście na ścieżkę mądrości. Taka osoba cechuje się nie tylko inteligencją, ale też wrodzonym spokojem i skrupulatnością, które pozwalają na ciągłe poszerzanie wiedzy. Właśnie te cechy są najbardziej znamienne dla siedemdziesiątek siódemek. Tym co pozwala osiągnąć im sukces na polu nauki jest pracowitość. Wytrwałością i ciężką pracą zdobywają cel.Dziki temu kształtują również samych siebie – pracują nad własnym charakterem, jak i nad systemem wartości. To osoby, wedle których nic nie jest dane z góry, tylko trzeba to wypracować. Mądrość, którą posiada jest związana nie tylko z wiedzą i nauką, ale z umiejętnością podejmowania rozsądnych decyzji i kierowania się rozumem w życiowych sytuacjach. To ktoś, kto wie jak trzeba się zachowywać w każdej sytuacji. Kiedy potrzeba jest poważny, opanowany i stanowczy, ale kiedy można okazuje się, że ma poczucie humoru. Ceni także wolność, jednak ma świadomość, że żyjąc w społeczeństwie wolność ma pewne granice. Swoboda jest dla niego ważna, ale nie ma problemu z dostosowywaniem się do zasad, wręcz przeciwnie jest zwolennikiem porządku i ustalania norm.Cel, do którego powoli i systematycznie dąży związany jest z wyznawaną przez niego życiową filozofią – trzeba zostawić coś od siebie we Wszechświecie. Mogą więc zostać nie tylko naukowcami, ale i przywódcami duchowymi, ważne by w wybranej roli jak najlepiej się wykazać i osiągnąć coś niezwykłego. Nie chodzi siedemdziesiątkom siódemkom o sławę czy korzyści materialne, oczywiście dzięki swojej pracowitości i oddaniu sprawie mogą osiągnąć wysoki status społeczny, ale nigdy nie będzie to ich głównym celem.Ta wewnętrzna, naturalna mądrość, która kryje się w siedemdziesiątce siódemce może ujawnić się jako talent we wróżbiarstwie lub w natchnionym nauczaniu. Często ta mądrość oznacza połączenie z siłą wszechświata i wtedy człowiek z taką wibracją ma szansę przekazywać swoją wiedzę przez to, co robi. Wtedy najlepszym medium staje się sztuką – uduchowiona, nieskrępowania, nie dająca się podporządkować żadnym normom. Niesie odbiorcom oświecenie. Na takie rozwiązanie jest szansa, gdy osoba z wibracją 77 będzie bardziej podatna na tę część swojej natury odpowiadającej za pragnienie wolności.Siedemdziesiątka siódemka rzadko popada w skrajności, bo jej główną cechą jest właśnie opanowanie, ale może się zdarzyć, że opierając się na swych natchnionych działaniach, zbliży się w stronę nadmiernego buntu i chaosu. Istnieje też drugie niebezpieczeństwo, jeśli chodzi o wykorzystanie możliwości tej wibracji. Ciężka praca, która jest z tym związana, to w dużym stopniu umiejętność wykorzystywania nadarzających się okazji. Wszechświat pomaga siedemdziesiątce siódemce w przekazywaniu jej filozofii, jednak jeśli taka osoba nie będzie starała się tych śladów odszukiwać i zgłębiać, to jej dar będzie zmarnowany.

Rozwój osiedemdziesiątki ósemki może pójść w dwóch kierunkach. Albo taka osoba osiągnie niebywały sukces na polu finansów, albo odda się wartościom duchowym. To osoba z zasadami, pracowita i zdroworozsądkowa, potrafi więc osiągnąć korzyści materialne i zapewnić sobie odpowiedni status społeczny. Najistotniejsza jest jednak dla niej równowaga, więc mimo zysków, dalej pielęgnuje duchowe wartości. Ważne są rodzina i przyjaciele, a także każdy kontakt z drugim człowiekiem. Osoba z tą wibracją jest nie tylko empatyczna, ale i niezwykle wyczulona na niesprawiedliwość, nie lubi wyścigu szczurów i zagrań nie fair. Wszystko, co osiągnęła zdobyte było uczciwie i zasłużenie.Pójście w drugim kierunku może oznaczać zostanie mistykiem, całkowite poddanie się wartościom duchowym, odczuwanie jedności z Wszechświatem. Wibracja 88 to jednak harmonia, by więc być właściwie realizowaną, nie można ulegać tylko jednej części swojej natury, a raczej starać się je zrównoważyć. Wtedy taka osoba okaże się w pełni pewna siebie, zaradna i energiczna.

Najwyższa z liczb mistrzowskich. Ta wibracja to zarówno wiedza, jak miłość kosmiczna. Taka osoba to już nie tylko duchowy przewodnik, ale najważniejszy kapłan. Jego zadaniem jest wskazywać, jaką drogą mają podążać inni, bo sam osiągnął już prawie ostatni etap duchowej ewolucji. Jego pasją są także podróże, dzięki temu spotykać się może z coraz to nowymi ludźmi i nauczać ich.

Portal ezowymiar.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.